HATAY ERZİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Eylül Gaziler Anma Günü Kutlandı.

19 Eylül Gaziler Anma Günü Kutlandı.
19 Eylül Gaziler Anma Günü Kutlandı.

20-09-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet meydanında düzenlenen Gazileri anma gününde Atatürk anıtına çelenklerin konulmasının ardından saygı duruşu ve istiklal marşı ile tören başladı.19 Eylül Gazileri Anma gününde Cumhuriyet meydanında düzenlenen törene İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan YAMAN, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet AKKAŞ, İlçe Emniyet Amiri , İlçe Garnizon Komutanı ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdoğan ASARKAYA , İlçemizdeki Resmi Kurumlar, Siyasi Partiler, Sivil Toplum Kuruluşları, gazilerimiz ve vatandaşlarımız katıldılar.

Gaziler günü dolayısıyla bir konuşma yapan İlçe Jandarma Komutanı J.Kd.Üstğmn Mehmet BİROL ; Vatan uğruna canını feda eden şehitler ile gazilerin asla unutulamayacağını Türk milletinin tarih boyunca destanlar yazdığını  Türk milletinin önüne çıkan her zorluğu yendiğini, şehit ve gazilerin vatan, millet ve bayrak uğruna gözünü kırpmadan mücadele ettiğini kaydetti.

Öğrencilerin gaziler günü dolayısıyla şiirler okumasıyla tören sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsalı Mahallesi Şehit Gaffar Okkan Cd. No 7 Posta kod 31960 Erzin / Hatay - 0 326 681 47 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.