HATAY ERZİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EDAP (ERZİN DEĞERLERİNİ ANIYOR PROJESİ)

Erzin Değerlerini Anıyor Projesi Kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açılan İzleme Ve Değerlendirme birimi Erzin´in değerlerini yaşatma ve geleceğimizin mimarı gençlerimize kazandırılmasında çalışmalarına devam etmektedir.
EDAP (ERZİN DEĞERLERİNİ ANIYOR PROJESİ)

EDAP (ERZİN DEĞERLERİNİ ANIYOR PROJESİ)

 

 

        Erzin İlçe Milli Eğtim Müdürlüğü´nün Erzin´ deki tüm okulları kapsayan EDAP (Erzin Değerlerini Anıyor Projesi) ile  sahip olunan insani değerlerin herzaman canlı kalması, geleceğimizin mimarı olacak gençlerimize bu değerlerin aşılanması ve biz eğitimciler ile velilerin farkındalığının arttırılması amaçlanmaktadır.

        Okullarımız yapacağı faaliyetler ile ilçe milli eğitim müdürlüğümüzün koordinatörlüğünde yürütülen ve geniş tabana yayılması amaçlanan bu projenin faaliyet incelemeleri ve değerlendirmeleri ilçe milli eğitim bünyesinde açılan İzleme ve Değerlendirme biriminde görevli öğretmenlerimiz Haşim SEYİTOĞLU, Bilal TEYMUR ve Oğuz ÖZTÜRK tarafından yapılmakta ve istenen sonucun en üst düzeyde alınması için çalışmaktadırlar.

 
İsalı Mahallesi Şehit Gaffar Okkan Cd. No 7 Posta kod 31960 Erzin / Hatay - 0 326 681 47 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.