HATAY ERZİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMCİ YAZAR ALİ ERKAN KAVAKLI İLÇEMİZ OKULLARINDA KONFERANS VERDİ.

Eğitimci yazar Ali Erkan KAVAKLI Hocamız 18 Mart Çanakkale Haftası ve Eğitimde Motivasyon konularında öğrencilerimize seminer verdi.
EĞİTİMCİ YAZAR ALİ ERKAN KAVAKLI İLÇEMİZ OKULLARINDA KONFERANS VERDİ.

Eğitimci yazar Ali Kavaklı hocamız, sırasıyla  Hatay, Sivas, Divriği, Suşehri, Çanakkale ve İstanbul’daki çeşitli okullarda, altı yılda Almanya´da edebiyat öğretmenliği yaptı.Yazı hayatına hikâye ile başladı, ilk hikâyesi 1975 yılında yayınladı. Daha sonra çeşitli dergi ve gazetelerde sürekli yazılar yazdı.1988 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın açtığı imtihanı kazanarak Almanya’ya gitti, altı yıl orada kaldı, Almanca öğrendi, Alman edebiyatı ve modern literatür ile ilgili kurs ve seminerler takip etti.Hâlen eğitim, başarı ve motivasyon seminerleri vermekte olan hocamız Erzin Teknik Meslek Lisemiz, Ak Enerji Şehit Uğur Ekiz Endüstri Meslek Lisemiz, Bahri Çelen Anadolu Lisemiz, Yeşilkent Anadolu Lisemiz, Anadolu İmam Hatip Lisemiz ve Erzim İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve yöneticilerimize 18 Mart Çanakkale Haftası ve Eğitimde Motivasyon konularında seminer verdi.

İsalı Mahallesi Şehit Gaffar Okkan Cd. No 7 Posta kod 31960 Erzin / Hatay - 0 326 681 47 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.