HATAY ERZİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İHALE İLANI DUYURUSU

İHALE İLANI DUYURUSU

İHALE İLANI DUYURUSU

T.C.

ERZİN KAYMAKAMLIĞI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

    1-Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde 4734 Sayılı Kik’in 22/d maddesi gereğince Doğrudan Temin Yolu ile “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmet Binasının +ÇATI Onarımı İşi ihalesi yapılacak olup, bu işle ilgili teklif vermek isteyenlerin“ 13/07/2015 tarihinde saat 10.00’a kadar istekliler tekliflerini sunabileceklerdir. 

     

      - İstekliler,  tekliflerini en geç yukarıda belirtilen tarih ve saate kadar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Emlak ve Yatırım Tesisler Şubesine elden teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarih ve saatten sonra teklif vermek isteyen isteklilerin teklifleri değerlendirmeye alınmayacaktır. 

 

       -Yukarıda yazılı hizmet binasının çatısının onarım işleri ile ilgili bilgi ve belgeler(Mahal Listesi, Projeler,  Teknik Şartname, Teklif Mektubu, ) Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Emlak(İnşaat)  Şubesinden incelenebilecektir.

 

      - Bu iş için teklif vermek isteyen istekliler doküman bedeli olan 20.,00 TL’yi  Erzin Malmüdürlüğü Gelir Servisine yatırarak banka dekontu  ile bu işe ait dokümanlar dosyasını   müdürlüğümüzden satın alabileceklerdir. 

 

     -İdare İşi yapıp yapmamakta veya iptal etmekte serbesttir.

 

                                                                                                                    08/07/2015

                                                                                                               Erdoğan ASARKAYA

 

                                                                                                              İlçe Milli Eğitim Müdür V.

İsalı Mahallesi Şehit Gaffar Okkan Cd. No 7 Posta kod 31960 Erzin / Hatay - 0 326 681 47 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.