HATAY ERZİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdoğan ASARKAYA’nın 10 Kasım Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Erdoğan ASARKAYA  Cumhuriyetimizin  kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün  ebediyete intikalinin 78. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdoğan ASARKAYA’nın 10 Kasım Mesajı

 

             Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün ebediyete intikal edişinin 78. yıl dönümünde, O´nu minnet  ve  şükranla anıyoruz.

             Yedi düvele karşı Kahramanlık destanları ile dolu şanlı tarihi ile Türk Milleti´nin isminin tarih sayfasına kazınmasını sağlayan, kurduğu Cumhuriyet ile Türk insanına çağdaş uygarlığın yolunu açan, aramızdan ayrılışının yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal  Atatürk´ü anarken, O´na ve aziz hatırasına saygının gereği olarak, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı tek yürek olduğumuz bu dönem de;

                    Başta  Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere çalışma ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimizi bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

                                                                                                Erdoğan ASARKAYA
                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

09-11-2016

İsalı Mahallesi Şehit Gaffar Okkan Cd. No 7 Posta kod 31960 Erzin / Hatay - 0 326 681 47 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.